Вт. Лип 7th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Провалля на вулиці М.Вовчка зникне із покращенням погоди у Рівному

Провалля на вулиці М.Вовчка зникне із покращенням погоди у Рівному

​​Провалля на вулиці Марка Вовчка, у Рівному зникне лише із покращенням погодніх умов. Нагадаємо, у минулий четвер, біля Міської дитячої стоматологічної лікарні просів асфальт. Порив вогону на даній ділянці уже ліквідовано.

Працівники аварійної бригади “Рівнеоблводоканалу”, що виїхала на місце просідання асфальту, огородили та розкопали проблемну ділянку, також було ліквідовали порив мережі. Проте, вже кілька днів завершення робіт не проводиться через несприятливу погоду. Адже на цій ділянці потрібно замінити ще 30 метрів водогону.

У четвер нам надійшла заявка, що на вулиці Марка Вовчка сталося просідання асфальту. Ми огородили місце і ліквідували порив. Втім, на цій ділянці є ще кілька проблемних місць. Тому було прийнято рішення повністю замінити 30 метрів зношеної труби. До робіт приступимо одразу, щойно дозволять погодні умови. Не виключено, що це буде вже завтра. Тим більше, що маємо для цього усі необхідні матеріали та техніку. А тим часом, щоб мешканці прилеглих будинків не відчували незручностей, відновили роботу каналізаційної мережі у тимчасовому режимі, – пояснив Андрій Грухаль, головний інженер “Рівнеоблводоканалу”.

Про це повідомляє пресслужба “Рівнеоблводоканалу”.