Релігійні громади Рівненщини через коронавірус переходять в онлайн

Опубліковано: 25 Березня 2020

Розуміючи небезпеку поширення коронавірусу священники тимчасово змінюють формат спілкування зі своїми прихожанами.

Наразі вже третина із загальної кількості зареєстрованих громад Рівненщини перейшла в онлайн. Серед поширених форм – це онлайн трансляція на YouTube-каналі, у Facebook, на телеканалах.

Відповідаючи на питання журналістів під час щоденного брифінгу щодо ситуації з коронавірусом в області, заступник голови ОДА Ігор Тимошенко висловив сподівання, що до такої вимушеної практики долучаться й інші громади. Адже для людей необхідна елементарна безпека.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський закликав глав церков усіх конфесій проводити богослужіння без присутності вірян, аби не створювати скупчення людей і тим самим не сприяти поширенню коронавірусу.

Також Глава держави вкотре закликав громадян залишатися вдома й не виходити на вулицю без зайвої потреби. Адже завдання номер один – мінімізувати поширення вірусу.

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

13 вулиць Рівного та 3 села залишаться без світла

Ср Бер 25 , 2020
ПрАТ "Рівнеобленерго” проводитиме планові ремонтні роботи 25 березня у Рівному та Рівненській області. У зв’язку з цим тимчасово буде відсутнє електропостачання у 3 селах Рівненського району та на 13 вулицях обласного центру.
Три села у Острозькому районі залишаться без світла