Нд. Тра 19th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Рятівна мантра від коронавірусу 2019 nCoV

Далай-лами радить буддистам якомога частіше читати мантру Тари, щоб уникнути зараження смертельним вірусом.

Вважається, що певна послідовність звуків і слів під час читання цієї мантри може справляти позитивний вплив на людину.

Його Святість заявив, що начитування мантри Тари може стати одним із способів боротьби з епідемією. Він поділився своєю голосовий записом начитування цієї мантри і порекомендував вимовляти її якомога частіше, – повідомляють на ресурсі “Збережемо Тибет”.

Далай-лама начитав мантру Тари

До Тари в буддизмі звертаються як до втілення всіх просвітлених, як до захисниці, яка швидко відгукується на прохання про допомогу, як до заступництва божества, що любить світ материнською любов’ю.

Людина, що читає мантру Тари перемагає всіх демонів, знищує перешкоди і досягає здійснення мрій. Звуки мантри Тари здатні допомогти всім жителям Землі, а не тільки послідовникам буддизму.

Калон Департаменту релігії та культури ЦТА високоповажний Карма Гелека Юток висловив глибоку скорботу у зв’язку високою смертністю від вірусу. Калон наголосив на взаємозв’язоку між масштабною торгівлею дикими тваринами в Китаї та спалахом епідемії. Проте вивчивши причини цієї кризи в галузі охорони здоров’я, китайці її швидко подолають.

Клінічні випробування вакцин проти коронавірусу 2019 nCoV.х можуть бути проведені влітку. На їх розробку засновник компанії Alibaba Group Джек Ма пожертвував понад 14 мільйонів доларів.

About Author