Пт. Кві 19th, 2024

Спецкор

Головні новини України

“Рівне-ОШВСМ” володарки Кубку України з баскетболу

У Рівному відбувся фінал жіночого Кубка України. Господарки майданчика з “Рівне-ОШВСМ” здобули перемогу над “Чайкою-ДЮСШ” з Бердянська і вперше в історії виграли Кубок України.

У першій половині матчу здивували гості, що взяли гру під свій контроль, і хоч з невеликим відривом, але виграли перші дві чверті. Виділялася в цей час на майданчику Радулович, у якої 27 набраних очок.

Все змінилося під час великої перерви. На другу половину матчу команда з Рівного на чолі із Шматовою вийшла з бажанням перемогти суперниць. У третій чверті “Чайкою-ДЮСШ” заробила всього 8 очок проти 16 у супротивників.

На останню чверть “Рівне” виходило з перевагою в два очки, і цей відрив їм вдалося примножити.

Кубок України з баскетболу серед жінок виграла команда “Рівне-ОШВСМ” із рахунком 68:75. Головною героїнею рівненського тріумфу стала Вікторія Шматова.