Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Рівненщина озеленюється разом з усім світом

Рівненщина долучилася до проєкту “Озеленення України”. Його координатором стала Ірина Теслюк, гендиректорка рівненського футбольного клубу “Верес”.

Метою проєкту “Озеленення України” є відновлення екосистеми та розвиток екосвідомісті населення. Цей проєкт реалізовується у 100 країнах світу.

Ініціатива висадити мільйон дерев за добу по всій країні не тільки всіх нас об’єднає, але і покаже колективну історію успіху, відкриє щось нове і унікальне, що може вийти на глобальний рівень у формуванні позитивного іміджу України у світі та консолідації українців. Лиш тоді ми всі будемо цінувати і берегти природу, коли власноруч долучимося до подібної ініціативи, – підкреслив ініціатор проекту “Озеленення України”, Президент СЕО Club Ukraine Сергій Гайдайчук.

20 березня спільними зусиллями українці посадять 1 мільйон дерев за 24 години. Тому усіх свідомих громадяни, представників бізнесу та влади закликають посадити якнайбільшу кількість дерев у їхньому населеному пункті.

Еко-майбутнє потрібно творити вже сьогодні. “Озеленення України” – це дуже правильний проєкт. Знаю, що у Рівному до нього вже хочуть долучитися окремі представники бізнесу, влада його також однозначно підтримує. Навіть якщо кожна родина, у якій народжується дитина, візьме за традицію посадити дерево, вона зробить велику справу для майбутнього своєї дитини. Ми повинні не лише споживати ресурси планети, а й віддавати щось взамін, думати що буде з екологією вже завтра, – зазначив Віталій Коваль.

Усі, хто забажає приєднатися до проєкту на Рівненщині може сконтактувати з координаторкою, Іриною Теслюк у соцмережах та готувати разом висадку дерев 20 березня на території області.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

About Author