Сб. Кві 13th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Рівненська філармонія дала онлайн концерт

У рамках проекту #Культурний_карантин сьогодні відбулась онлайн трансляція концерту Ірини Криворученко.

Мистецтво допомагає знайти спокій у собі та вийти на нові обрії. Карантин колись закінчиться, а мистецтво вічне. – пише Рівненська обласна філармонія у мережі Facebook.

У соцмережі Facebook можна переглянути виступ Заслуженої артистки України Ірина Криворученко. Артистка виконувала музичні твори у супроводі академічного камерного оркестру філармонії, під керівництвом диригента Юрія Скрипника.

До слова, у 2008 році Ірина Криворученко стала Лауреаткою Міжнародного конкурсу “Мистецтво XXI століття” (сольний академічний спів, IV премія, Київ-Ворзель). У професійному доробку артистки кращі зразки зарубіжної та вітчизняної вокальної музики: арії та сцени з опер Дж.Верді, Дж.Россіні, К.Сен-Санса; романси П. Чайковського, С.Рахманінова, М.Лисенка, О.Білаша, М.Жербіна, Ф.Надененка, українські народні пісні. В 2015 році артистка отримала почесне звання “Заслужений артист України”.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної філармонії у мережі Facebook. Світлина рівненський фотохудожника Олександра Харвата.

About Author