Ср. Жов 28th, 2020

Спецкор

Головні новини України

Рівненській обласній бібліотеці виповнилось 80

Рівненській обласній бібліотеці виповнилось 80

У Рівному відзначили 80-річчя з дня створення Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Торік Міністерство культури України нагородило Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку дипломом ВГО Української бібліотечної асоціації за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “Бібліотека року”.

Бібліотека – це потужне місце, де щодня народжуються ідеї, а головне – знаходять своє відображення. Ми пишаємося бібліотекою і тим, що маєво креативних та відданих своїх справі працівників. – зазначила Любов Романюк, начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА.

З нагоди свята керівництво області та міста долучилося до урочистостей. Сергій Гемберг вручив почесні грамоти для працівників закладу.

Велика гордість, що Рівненщина має такий потужний заклад. Сюди щодня за новими знаннями приходить все більше читачів. 80 років – це дуже серйозний ювілей. За цей час ви змінювались, розбудовувались, мудрішали і ставали кращими. Переконаний, найкраще привітання від обласної влади – це виділення коштів на ремонт закладу – наголосив Сергій Гемберг, заступник голови Рівненської ОДА .

Фонди бібліотеки нараховують майже 600 тис.примірників. Найстаріша книга датується 1834 роком. Бібліотека регулярно купує нові сучасні видання.

Щорічно книгозбірню відвідують 40-43 тис. користувачів. Унікальною інклюзією для України є прибудова шахти ліфта для людей на візках. Бібліотека, як сучасний та інклюзивний простір для навчання, пропонує різні напрямки самореалізації для незрячих та слабозорих відвідувачів.

Кожен працівник бібліотеки є послом знань і науки. Ми є провідниками нових послуг, саме для розбудови безбар’єрного шляху до інформаційного ресурсу. Наша діяльність у напрямку комфорту привела до бібліотеки читачів різного віку – від раннього до глибокого золотого. Багато наших проєктів підтримані керівництвом області, за що щиро вдячні. – розповіла Валентина Ярощук, директорка обласної бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.