Вт. Лип 23rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

Рівняни флешмобом підтримали громадську організацію, яка судиться з Кроноспаном

Рівняни флешмобом підтримали громадську організацію, яка судиться з Кроноспаном

Рівняни та інші небайдужі українці у мережі провели акцію на підтримку ГО Екоклуб, до якої позивається компанія Кроноспан з вимогою спростувати інформацію про шкідливість виробництва.

Через карантин громадськість не має змоги прийти до зали судового засідання між представниками Кроноспану та ГО “Екоклуб”, що відбудеться 25 червня у Рівному. Запрошуємо підтримати Екоклуб онлайн та взяти участь у фейсбук-акції #ЙдуДоСуду, – звернулися представники організації за підтримкою у мережі Фейсбук.

Акцію, яка розпочалася сьогодні, 25 червня, наразі уже підтримали десятки користувачів Фейсбук.

Нагадаємо, “Кроноспан Україна” позивається до громадських активістів з вимогою спростувати поширену інформацію щодо небезпечності виробництва. Представники деревообробної компанії уже почали будівництво заводу поблизу міста Рівне – у Городку Рівненського району. Репутаційні збитки через публікації активістів у компанії оцінили у 60 тисяч гривень.

Крім цього в суді наразі знаходиться ще одна справа за позовом Кроноспану – до керівника ініціативної групи руху “НіКроноспану”Андрія Овсійчука. Від ветерана АТО, що мешкає в Городку безпосередньо біля самого будівництва, компанія хоче отримати понад 150 тисяч гривень відшкодувань.

За оцінками експертів, виробництво може призвести до забруднення навколишнього середовища та негативного впливу на мешканців Городка та Рівного через значні викиди формальдегіду та інших шкідливих хімікатів.

About Author