Нд. Січ 24th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Рок-гурт “Entree” презентував кліп на пісню “Думай”

Прем’єру важкої пісні “Думай” музиканти з рок-гурту гурт Entree зробили ще на початку року. Згодом почали розробляти відео до пісні.

Один день з життя кожного з нас, того, хто живе і виживає у важкий час. День музиканта, який йде до своєї цілі, не дивлячись ні на що.

Епізоди з музикантами ми знімали в Києві на репетиційній базі, кадри велодоставки у Хмельницькому (бо легше було логістично). Деякі кадри з інтернету, а деякі, наприклад, знайомі особисто присилали з Італії! Коротше кажучи, пів світу захопили, – коментує Олексій Шманьов, фронтмен Entree.

Над кліпом працювали Світлана Войнаровська (режисер монтажу та адміністратор) та Вадим Закерничний (режисер, оператор).

Але так сталося, що чим далі ми працювали, тим більше відбувалося подій над якими треба задуматися! Ми навіть не уявляли, наскільки ця пісня буде злободенною. І сюжети у відео можна додавати і додавати. Хоча спочатку це мав був бути всього лише “один день з життя кожного з нас, того, хто живе і виживає у важкий час. День музиканта, який йде до своєї цілі, не дивлячись ні на що”. А в результаті то стало трохи пророче… – розповідають музиканти Entree.

Про це повідомляє telegram-канал “Меломанія”.