Школярі Рівненщини навчатимуться до 1 липня

Опубліковано: 26 Березня 2020

Школярі Рівненщини завершать навчальний рік 1 липня. Якщо учні повернуться до шкільних парт в травні, то тоді ж відбуватися і пробне ЗНО. Основна ж сесія ЗНО планується на кінець червня.

Міністерство освіти розробило кілька сценаріїв, які можливі, враховуючи ситуацію з коронавірусом. Очікуємо, що карантин триватиме до 24 квітня. Але ми розуміємо, що можуть бути різні варіанти. Якщо буде можливість продовжити навчання в школах у цьому навчальному році, то в травні або в червні ми повернемося за шкільні парти, знайдемо спосіб обробити той матеріал, який ми подаємо зараз дистанційно і підвести підсумки. Ми можемо говорити зараз про те, що навчальний рік в Україні закінчиться так, як передбачено законодавством – це 1 липня”, – зазначила Любомира Мандзій, в.о. Міносвіти України.

Екзаменаційно-залікові сесії університети зможуть провести дистанційно. Згідно до затвердженого ВУЗом графіку. Якщо ж певні роботи студенти не зможуть виконати дистанційно, їх перенесуть на наступний навчальний рік.

Про це повідомляє редакція газети “7 днів”.

Берислава Сова

Читати наступну статтю

Prometheus запустив безкоштовний курс української мови

Чт Бер 26 , 2020
На платформі Prometheus з'явився безкоштовний курс української мови. Він складається з 27 уроків під однойменною назвою "Українська за 27 уроків".
До 24 березня абітурієнти Рівненщини можуть зареєструватися на ЗНО