Нд. Кві 21st, 2024

Спецкор

Головні новини України

Школярі Вирова відновлюють навчання

Сьогодні голова РОДА, Віталій Коваль під час робочої поїздки у Вирівську ОТГ зустрівся з батьками, що не пускали своїх дітей до школи.

Після перемовин стало відомим, що вже завтра школярі повернуться до переповненого навчального закладу. У школі зараз навчається 600 учнів, хоча будівля розрахована на 220.

У п’ятницю у Рівненській ОДА збереться ініціативна група, до якої увійдуть Віталій Коваль, профільний департамент, батьки, голова ОТГ, директор школи. На засіданні вони спільно складуть чіткий графік будівництва нового закладу.

Проєкт школи дороговартісний – 137 млн грн. Тому громада погодилася його відкоригувати. Тобто будувати поетапно, розбивати на черги, щоб діти скоріше могли сісти за парти у новому закладі, – зазначив Віталій Коваль.

До кінця березня проєкт зведення Вирівської школи подадуть на ДФРР 2021 року. Після цього громада має оголосити тендер на проведення цих робіт. До слова, початок будівництва школи буде фінансувати Вирівська ОТГ. Необхідні для цього кошти у громаді є. А вже у 2021 році до будівництва зможуть долучити фінансування ДФРР.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА, у мережі Facebook.

About Author