Пн. Січ 24th, 2022

Спецкор

Головні новини України

Справа Шеремета: запобіжні заходи та топтання на місці

Справа Шеремета - запобіжні заходи та топтання на місці

За увесь час перебування в ізоляторі Антоненко лише один раз бачився з сином, а доньку побачив лише сьогодні – вперше: лише через відеозв’язок.

День судів у справі Шеремета. Більше свободи сьогодні отримала Яна Дугарь – з неї знімуть електронний браслет та вже розширили дозволену територію пересування.

Інших затриманих – дитячу кардіохіругиню Юлію Кузьменко та музиканта Юрія Антоненка судді залишили під вартою.

Під час засідань обидвоє змогли коротко побачитись із своїми рідними. За увесь час перебування в ізоляторі Антоненко лише один раз бачився з сином, а доньку побачив лише сьогодні – вперше: лише через відеозв’язок.

А Юлія Кузьменко змогла поговорити з мамою, побачилася з чоловіком та сестрою. Фотографію сина взяти з собою в камеру їй заборонили.

Вже за тиждень – 4 роковини з моменту загибелі Павла Шеремета. Підозру лікарці, музиканту та медичці оголосили 215 днів тому. Всі троє справу проти них уважають сфальсифікованою.

З мене зняли територіальні обмеження і від сьогодні з мене мають зняти браслет. Тут спеціальними плоскогубцями. Якщо я зірву пломбу, то можу його пошкодити, а я розписувалася за нього і матеріально відповідальна, – розповіла Дугарь.