Сб. Січ 16th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Свій до свого по не своє: кому Івано-Франківська ОДА роздає ліси?

«За майбутнє» разом із «Європейською солідарністю» продовжують дерибанити «Карпати». Не так давно, депутат Яремчанської міської ради від «Європейської солідарності» Андрій Дзвінчук через підставні громадські організації друзів отримав 5 гектарів лісу – йдеться на сайті Курс

Є всі підстави вважати, що це відбувалось за сприяння депутата від фракції УКРОП («За майбутнє») Івано-Франківської обласної ради Василя Озоровича, який до того ж є знайомим родини Дзвінчуків. Розпорядження про виділення землі підписав заступником голови ОДА Сергій Басараба, який одночасно є депутатом Івано-Франківської обласної ради від «Європейської Солідарність», обраний громадою Верховинщини.

Якщо більш детально, то нещодавно ГО «Спортивне-рекреаційне об’єднання «Здорова нація» отримало в користування 5 га лісу.

Навіщо громадській організації така площа, чи раптом це не є чиясь кишенькова ГО, через яку на пільгових умовах отримують гектари лісу? Хто є засновником організації, з ким вона пов’язана?!

Громадська організація зареєстрована за адресою: 78500, Івано-Франківська обл., місто Яремче, вул. Свободи, 272. Засновниками є Стефуранчин Василь Іванович, який проживає в селі Бабин Косівського району та Мартищук Андрій Миколайович, який проживає в селі Річка Косівського району.

Ніби не вельми помітні люди, хоча мають, напевне, дуже вагомі громадські заслуги, якщо спромоглися отримати від керівництва області 5 га лісу.

Проте п. Мартищук не тільки займається громадською роботою, а ще є керівником підприємства ТОВ ВКФ “КЕРМАНИЧ І К”. До засновників цієї компанії належать: Мартищук Марія Лук’янівна з села Річка Косівського району, Дзвінчук Андрій Дмитрович і Стефуранчин Василь Іванонович з села Бабин Косівського району. І тут все стає більш-менш зрозуміло, звідки ноги ростуть.

Дзвінчук Андрій Дмитрович – син відомого прикарпатцям «реформатора» (голова так званого Офісу реформ, який займається питаннями децентралізації), колишнього освітянина Дмитра Дзвінчука.

Про високий статус родини Дзвінчуків в ієрархії «Європейської Солідарності», говорить те, що Дмитро Дзвінчук на президентських виборах минулого року був довіреною особою Петра Порошенка.

На нинішніх місцевих виборах «Європейська солідарність» Яремчанщини вирішила звільнитись від «мажорів» та дітей гарних батьків і йде на вибори оновленою командою, яка не замішана у жодних розпилах та схемах. Тож Дзвінчук-молодший імовірно буде допомогати Василю Озоровичу («За майбутнє»), як технічний кандидат. Бо кожна послуга, має свою ціну.