Вт. Лип 23rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

Світові тенденції, що провокує Covid-19

Вірус корони усе ще поширюється світом. Щоб вберегти людей від зараження ВООЗ створила профілактичні меми. У Китаї заборонили гру Plague Inc, оскільки у ній потрібно було синтезувати вірус, щоб уб’є усе живе на планеті.

За даними МОЗ України, станом на 2 березня 2020 року у світі зареєстровано 89 072 лабораторно підтверджених випадків Covid -19, з них 3 048 – летальні. Одужало вже 45 074 осіб. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку Covid-19 не зафіксовано.

На тлі розвитку епідемії коронавіруса Covid-19 розробники створили криптовалюту CoronaCoin. Її курс буде напряму залежити від кількості хворих і загиблих від вірусу корони.


У Сеулі судитимуть лідерів релігійної групи за розповсюдження коронавірусу

Відповідний позов до суду корейська влада подала проти засновника організації Сінчонджі та 11 лідерів релігійної групи. Під час здійснення обряду організацією Сінчонджі на коронавірусу заразилися 9 тисяч чоловік. 88-річний лідер секти Лі Ман Хі офіційно вибачився за прикрий інцидент і здав аналізи на коронавірус, проте результати дослідження наразі невідомі.


Поблизу Уханя повітря стало чистішим

Як показують супутникові знімки NASA, рівень забруднення повітря в Китаї значно знизився. Через Covid-2019 на карантин відправили мільйони людей, багато підприємств просто призупинили свою роботу. Через відсутність активності на автошляхах та залізницях, а також внаслідок сповільнення промислового виробництва, повітря у провінції Ухань стало значно чистішим.


В Ірані стартував челендж: “оближи святиню”

Щоб взяти участь у ньому, треба прийти до мечеті та облизати її огорожу. Таким чином жителі Ірану демонструють відсутність страху перед коронавірусу. Проте станом на сьогодні вже 600 іранців занедужало на Covid-19 . Серед них є навіть політики: заступник мінохорони здоров’я Ірадж Харірчі, депутат Махмуд Садекі та віце-президентка у справах жінок і сім’ї Масума Ебтекар.

Про це повідомляють новинні ресурси “24 канал” та “НВ”.

About Author