Нд. Гру 4th, 2022

Спецкор

Головні новини України

Терорист в Луцьку не дозволив передати заручникам воду

Терорист, що захопив заручників у Луцьку, - дубенчанин

Озброєний чоловік, який захопив автобус з пасажирами в Луцьку та утримує їх більше трьох годин на спеці, не дозволив передати заручникам воду.

Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі каналу Zik.

Було запропоновано, щоб він передав воду для заручників, тому що автобус стоїть вже три години спеці на площі в Луцьку, але він поки що цього не дозволив, – сказав Антон Геращенко.

Поліція продовжує вести переговори з чоловіком, відомим, як Максим Кривош (Максим Плохой).

Нагадаємо, сьогодні вранці, 21 липня, в центрі Луцька чоловік захопив автобус із заручниками, при собі він має вибухівку і зброю. У місті вже ввели оперативний план “Заручник”, а територія центру міста перекрита задля безпеки громадян.

Раніше повідомлялося, що загарбник повідомив про наявність іще однієї бомби в місті, яку він може підірвати дистанційно. Правоохоронці перевіряють інформацію.

Чоловік, який захопив заручників в Луцьку, був двічі судимий за тяжкі злочини та близько 10 років відбував покарання у виправних установах. Був зареєстрований в Дубні Рівненської області.

Незадовго до захоплення заручників чоловік опублікував відео на Youtube, в якому він вітає “з днем ​​антисистеми” і закликає “святкувати правду”.