Вт. Жов 19th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Триває реєстрація на “Children Kinofest”

“Children Kinofest” вже 7 років поспіль безкоштовно знайомить українських дітей як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. У 2020 році він вперше відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня.

Покази конкурсної програми триватимуть протягом 7 днів, переглянути їх можна буде у будь-який зручний час безкоштовно. Попередня реєстрація на фестиваль на : www.childrenkinofest.com

Традиційно, до конкурсної програми увійде сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Переможця фестивалю визначає його аудиторія – після перегляду фільмів глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

Почесним послом фестивалю у 2020 році став музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту “Бумбокс”, Андрій Хливнюк.

Україну в конкурсній програмі фестивалю представляє фантастична пригодницька стрічка “Фокстер&Макс” Анатолія Матешка (виробництва Pronto film). Головний герой фільму, дванадцятирічний школяр Макс знаходить балончик з нанофарбами і малює графіті собаки. Неочікувано малюнок оживає та перетворюється на пса-наноробота з суперможливостями.

Для старшої аудиторії Чілдрен Кінофест пропонує шалену подорож на рок-фестиваль у Норвегії – із підлітками-героями роуд-муві “Лос Бандо”. Стрічка претендувала на здобуття “Кришталевого ведмедя” за найкращий художній фільм для юнацтва на Берлінському кінофестивалі.

У програмі Чілдрен Кінофесту покажуть два анімаційних фільми. Найменших глядачів чекає “Сіпсік – лялька-друг” – екранізація знаменитої серії розповідей, яка стала символом дитячої літератури Естонії. “Гол!” – стрічка, створена в найкращих традиціях британської анімації, про маленького кротика, який мріє стати футболістом, а не шахтарем, як всі його родичі.

Також до програми увійшли німецьке фентезі “Тім Талер, або Проданий сміх”, австралійський сімейний фільм “Мій друг містер Персіваль” та нідерландсько-німецька драма “Салон краси Ромі”.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.