Нд. Вер 25th, 2022

Спецкор

Головні новини України

Цьогоріч “Лебединка” у Рівному буде без лебедів

На “Лебединці”, так називають містяни парк Молоді міста Рівного, цьоріч не буде лебедів. Через весняні карантинні обмеження, їх не привезли із зоопарку. А нині, перевезення на нове місце, може викликати у птахів стрес.

Зараз вже літо і більшість лебедів мають свою пару, мають сформовані гнізда і відповідно можливо навіть відклали яйця і очікуватимуть поповнення. Якщо їх забирати, транспортувати на “Лебединку” – дорога буде для них стресом, – розповіла журналістам Суспільного, Мирослава Патій, завідувачка науково-просвітницького відділу зоопарку.

Також, за рік перебування у зоопарку, здоров’я пернатих має суттєво покращитися. Адже їх раціон, не включатиме підгодівля випадковими наїдками, якими їх часто пригощали містяни та гості Рівного.

До раціону лебедів входить зерносуміш – це пшениця і овес, варена картопля і подрібнені овочі. Звичайно, в тих умовах, де вони проживають на “Лебединці” їм не можна приділити стільки уваги, скільки наші працівники приділяють тут. Вони там лишені самі на себе, люди можуть безконтрольно їх годувати, чим ми незадоволені, – підкреслює Мирослава Патій.

Протце інформує suspilne.media.