Нд. Вер 26th, 2021

Спецкор

Головні новини України

У ніч Великодня поліцейські Рівненщини склали один адмінпротокол

У великодню ніч, із 18 на 19 квітня, публічну безпеку та дотримання порядку забезпечували понад 900 працівників поліції та 50 військовослужбовців Нацгвардії.

На Рівненщині великодні богослужіння пройшли без грубих порушень громадського порядку. Напередодні правоохоронці проводили роз’яснювальну роботу серед настоятелів храмів і вірян щодо дотримання карантинних обмежень.

Загалом до відділів та відділень поліції ГУНП в Рівненській області надійшло 6 повідомлень щодо можливих порушень карантину. Усі вони зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

За 5 фактами інформація не підтвердилась, а за результатом перевірки іще одного повідомлення поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 44-3 КУпАП.

Правоохоронці виявили чоловіка, який поблизу храму у Рівному перебував без засобів захисту, на зауваження працівників поліції не реагував та агресивно поводив себе, вказуючи, що маску носити не потрібно. Тож на 32-річного жителя Рівненського району було складено адмінпротокол.

Варто зауважити, що в умовах запроваджених обмежувальних карантинних заходів діяльність поліцейських спрямована, передусім, на здійснення превентивної, а саме роз’яснювальної роботи серед населення. Утім, у випадках систематичного ігнорування карантинних обмежень чи злісного ухилення правоохоронці складатимуться протоколи про адміністративні правопорушення.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.