Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

У Нових Санжарах палять шини через прибуття евакуйованих

У день пам’яті Героїв Небесної Сотні вся країна спостерігає за літаком SkyUp. Ніби від “чумних” сахаються люди від співгромадян, що у цей пам’ятний для сучасної України день вирішили повернутися на Батьківщину.

Сьогодні під Новими Санжарами люди палять шини, тривають масштабні сутички місцевих із правоохоронцями. Місцеві зібрались біля санаторію, простоявши там всю ніч. Зранку на трасі бачили 2 БТРи.

Мій син цілу ніч стояв під санаторієм. До санаторію “Нові Санжари” зійшлися всі Нові Санжари, вся Лелюхівка і Судіївка. Люди бачили два БТРи і два автобуси, які направились до санаторію. Вони проїхали по мосту в селищі, людей, як перекривали міст, звідти розігнали. Дехто розповідає, що людей били. В Нових Санжарах велика паніка, до людей ніхто не вийшов і нічого офіційно не сказав. – розповідає по телефону Тетяна Олексіївна для інтернет-видання “Полтавщина”.

Евакуйовані із Китаю громадяни України та іноземці житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах. Він буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки. Про це запевняють у Полтавській ОДА.

About Author