Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

У Офісі Президента обговорили пом’якшення карантинних заходів

Сьогодні продовження та пом’якшення карантинних заходів обговорили на нараді в Офісі Президента. Відтак, Уряд планує продовжити карантинні заходи, адже не було пройдено пікового періоду захворюваності на коронавірус. Пік епідемії очікується на початку травня.

Треба точно сказати людям, коли й що буде відкрито, який чіткий план дій уряду. Пік захворюваності очікують на початку травня. Люди мають розуміти, чи можна буде гуляти в парках, коли працюватимуть перукарні, нотаріуси, адвокати та інший бізнес. Я знаю, що для підтримки форми хочуть тренуватися олімпійці. Усі люди повинні мати чітке бачення, як і коли може пом’якшуватися карантин, – сказав Володимир Зеленський.

Денис Шмигаль вважає, що для початку потрібно пом’якшувати карантинні заходи на об’єктах інфраструктури, що можуть допомогти у стабілізації економіки України. До слова, вчасне запровадження суворих карантинних заходів вберегло країні від масових сплесків інфікування на COVID-19.

Також, на нараді у Офісі Президента Нацполіція повідомила про те, що в Україні відбулося зростання рівня шахрайства в Інтернеті на 15%. Зокрема, онлайн-шахраї намагаються організувати фальшивий продаж засобів захисту.

Українцям треба бути особливо обережними й купувати і продукти, і речі, і засоби захисту на перевірених сайтах, а всі онлайн-платформи ошуканців треба закривати, – зауважив Глава держави.

Координаційна рада з протидії поширенню COVID-19 організувала закупівлі засобів, яких вистачить на наступні три тижні. Надалі постачання забезпечуватиме МОЗ України, яке вже організовує закупівлі за спрощеною процедурою.

Про це повідомляє president.gov.ua.

About Author