Вт. Жов 19th, 2021

Спецкор

Головні новини України

У п’ятницю Саакашвілі може стати віце-прем’єр-міністром

Вже в цю п’ятницю Верховна Рада може призначити Михайла Саакашвілі на посаду віце-прем’єр-міністра з реформ.

Міхаіл Саакашвілі прийде на засідання в п’ятницю, він для початку хоче поспілкуватися з депутатами і поділитися своїм баченням. – зазначила прессекретар Міхаіла Саакашвілі.

Володимир Зеленський запропонував колишньому президенту Грузії та голові Одеської ОДА бути віце-прем’єром з питань реформ.

Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віце-прем’єром уряду України по реформам. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем’єр-міністром Шмигаль, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов’язані з моєю можливою роботою в уряді. – написав Михайло Саакашвілі, у соцмережі Facebook.

Саакашвілі сподівається використовувати свій міжнародний досвід, для того щоб бути корисним членам урядової команди, в тому числі у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями.

Я сподіваюся бути надійним членом команди і стати в нагоді народу України, зробивши щось корисне для людей. /…/А також посилити престиж України та її інтеграцію з міжнародними спільнотами, щоб відстояти в першу чергу інтереси українського народу і сприяти прогресу в країні. – пише Михайло Саакашвілі, у соцмережі Facebook.

За матеріалами telegram-каналів “Цензор.НЕТ”, “УСІ” та офіційної сторінки Михайла Саакашвілі у соцмережі Facebook.