Пн. Січ 24th, 2022

Спецкор

Головні новини України

У Рівному з’явиться музей пива

У Рівному буде створено музей пивоваріння. Його відкриють у приміщенні, де було розміщено міський центр творчості учнівської молоді. Рішення про передачу приміщення під музей, на черговій сесії міської ради, підтримав 31 обранець із 39 присутніх

Депутати Рівнеради підтримали проєкт директора Рівненського пивзаводу, Мар’яна Годи, щодо створення у Рівному музею пива. Його планують облаштувати у приміщенні міського центру творчості учнівської молоді на вулиці Петра Могили. До слова, у столітній будівлі проживав колись власник броварні “Бергшлосс” Герш Пісюк.

До слова, перемовини про це тривали із осені 2019-го року. Міський голова Рівного, Володимир Хомко, назвав рішення депутатів компромісним і правильним, а діти, додав, переберуться у приміщення із євроремонтом.

Года робить дуже красивий квартал, такий голландський чи як там він називається. І цей будинок там дуже важливий елемент. Він хоче зробити повну реконструкцію, так, яким він був там до війни. Дітям пропонують набагато краще приміщення, також поруч. Я не бачу причини, щоб не зробити класну справу для міста, – зазначив мер журналістам Суспільного.

Міські депутати погодили передати історичну будівлю для облаштування музею. А центр творчості буде перенесено на третій поверх, поруч розташованої приватної будівлі.

Про це повідомляє suspilne.media. Світлина ілюстративна.