Пн. Січ 24th, 2022

Спецкор

Головні новини України

У Рівному запрацює візовий центр та увесь транспорт (+протокол засідання комісії ТЕБ і НС)

Сьогодні, 18 червня, у місті відбулося чергове засідання Комісії з питань ТЕБ і НС міста Рівного. На ньому, зокрема ухвалили продовжити обмежувальні карантинні заходи у Рівному до 24 червня 2020 року.

Отже, на засіданні ТЕБ і НС міста Рівного, було ухвалено наступне:

  • З 22.06.2020 року вивести на міські маршрути весь громадський транспорт.

Перевезення пасажирів автобусами здійснювати в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу за умови дотримання протиепідемічних заходів в режимі спеціальних перевезень.

  • дозволити, 21 червня 2020 року, роботу ТОВ “Ринок”, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 36 за умови дотримання санітарно-епідеміологічних вимог.
  • надати дозвіл на проведення тренувальних занять спортсменам — членам збірної команди Рівненської області з плавання в плавбасейні СДЮСШОР № 2 Рівненської міської ради за умови забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, в тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше як однієї особи на 10 кв. метрів площі.
  • надати дозвіл на відновлення роботи візового центру в місті Рівному за адресою: вул. Петлюри, 22 до 26.06.2020 року за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Про це інформує Рівненська міськрада та її виконавчий комітет у соцмережі Facebook.