Український Дім разом із митцями виходить в онлайн та відкриває арт-виставку про життя під час карантину. Це нетиповий онлайн-щоденник з мистецтва жити на карантині. Гасло виставки: “повільне життя – зухвалий арт!”.
Наше життя дійсно сповільнилося, з’явилося багато вільного часу, і щоб не нудьгувати будемо ворушити звивинами, гуртуватися онлайн та підіймати собі настрій у часи нової світової доби невизначеності, гострої потреби переосмислення механізмів суспільних комунікацій та глобальної співпраці. – зазначають організатори виставки “У нас всі вдома”.
У виставці вже взяли участь Юрій Денисенко, Сергій Мельниченко, Ірина Озаринська, Альбіна Ялоза, Анна Легенька, Андрій Хір, Мітя Фєнічкін та ще багато талановитих митців.
Нотатка #1
маски з аптек вже розмели давно…
дезінфекційні засоби теж…
але я знайшла вихід із ситуації, який відповідає сьогоднішнім нормам!
нещодавно в Сарочки придбала босоніжки на підборах, щоб іноді віддаватися елегантності…
босоніжки подорожували зі мною вже три тижні…
і лише раз я віддалася пориву елегантності в Андалузькому лісі…
але мабуть у моєму багажі нема зайвих речей
сьогодні, в очікуванні суворого карантину в Ні
я дістала ці найзаповітніші босоніжки, провела математичний розрахунок
і
вуаля!
необхідна дистанція мені забезпечена…
не знаю чи літають корони вгору на 1 метр, але думаю, що цілком можу продовжувати свої невеликі пересування без маски й окулярів… – пише Ірина Озаринська, на акварельній листівці.
Вхід на “У нас всі вдома” вільний і доступний 24/7. Експонати виставки “У нас всі вдома” постійно оновлюються. Також виставка має інтерактивний формат. Кожен бажаючий може долучитися до неї, поставивши хештег #унасвсівдома у соціальних мережах.
Світ змінюється у нас на очах, і це буквально стосується кожного. На фоні цієї світової солідаризації у протистоянні епідемії є й інша сторона індивідуальної ізоляції та героїзації простих речей – від дотримання правил особистої гігієни до важливості поваги чужого простору. На всіх рівнях викриваються недоліки систем і необхідність радикальних змін. “Як раніше вже ніколи не буде” – ця мантра лунає зараз навіть із праски. І митці, гостро відчуваючи ці зміни, що зароджуються у суспільстві, активно рефлексують та створюють хроніку нашого нового карантинного світу. Побачити ці роботи ви зможете на онлайн-виставці Українського Дому “У нас всі вдома”. – зазначають організатори онлайн-виставки
Про це повідомляє icc-kiev.gov.ua. Світлина Сергія Мельниченка “Young and free, coronavirus issue”.