В Мізочі рятувальники провели екскурсію для школярів

Опубліковано: 25 Лютого 2020

Профілактична робота з дітьми один з пріоритетних напрямків роботи рятувальників. Вчора для дітей провели екскурсію в Мізочі.

Працівники державного пожежно-рятувального поста 18-ї державної пожежно-рятувальної частини проводять для вихованців загальноосвітніх навчальних закладів пізнавальні та повчальні екскурсії пожежно-рятувальною частиною, 25 лютого  в гості до рятувальників завітали учні 1-го та 3-го класу.

Працівники Служби порятунку провели для школярів екскурсію, під час якої дітей ознайомили з пожежно-рятувальним підрозділом, пожежно-аврійним рятувальним обладнанням та технікою.

Хлопці та дівчата з захопленням слухали про пожежну техніку і обладнання, про важливість професії рятувальника, куди потрапляють дзвінки за номером телефону “101”, та що необхідно роботи, аби не трапилося пожежі. Рятувальники в простій та доступній формі розповіли про особливості їхньої роботи, надали можливість приміряти бойовий одяг і спорядження та відчути себе справжніми вогнеборцями.

Екскурсія в пожежно-рятувальний підрозділ дає можливість дітям побачити важливість професії рятувальника та навчитися не губитися в небезпечних ситуаціях.

По закінченню екскурсії дітям були вручені пам’ятки на пожежну тематику та солодощі.

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

У Вирах Сарненського району будуватимуть нову школу

Вт Лют 25 , 2020
Кроки щодо будівництва нової школи у селі Вири Сарненського району обговорили у Рівненській ОДА
У Вирах Сарненського району будуватимуть нову школу