Пт. Лют 23rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

В МОЗ пропонують штрафи за відсутність масок

Кабінет міністрів пропонує запровадити штраф у розмірі 170-255 гривень для фізичних осіб, які не носять маску в громадських місцях

Кабінет міністрів пропонує запровадити штраф у розмірі 170-255 гривень для фізичних осіб, які не носять маску в громадських місцях.

Це зокрема передбачено урядовим законопроєктом про внесення змін до Кодексу про адмінправопорушення, як повідомляє hromadske. Штрафи для юридичних осіб складатимуть 3400-5100 гривень.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу в четвер, 2 липня.

Для фізичних осіб (за неносіння масок – ред.) передбачені штрафи від 170 до 255 гривень. Для власників закладів харчування, спортивних закладів або магазинів – якщо вони не дотримуються встановлених карантинних вимог і не слідкують за дотриманням маскового режиму у відповідних приміщеннях – штраф буде складати від 3400 гривень до 5100 гривень, – зазначив Степанов.

Він також зазначив, що законопроєкт буде передано до Верховної Ради, але не уточнив, коли саме.

Нагадаємо, 1 липня Кабінет міністрів вирішив ініціювати посилення відповідальності в Україні для власників будинків, споруд і громадського транспорту за недотримання маскового режиму відвідувачами й пасажирами.

25 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців носити маски, аби владі не доводилося знову “закривати країну на жорсткий карантин”.

За минулу добу, 1 липня, в Україні виявили 889 нових випадків коронавірусної хвороби. Загалом із початку епідемії COVID-19 підтвердили у 45 887 людей. З них 20 053 людини одужали, а 1 185 – померли від ускладнень. Наразі від хвороби лікуються 24 649 людей.

About Author