Ср. Жов 20th, 2021

Спецкор

Головні новини України

В НУВГП студенти продовжують навчатися онлайн

Студенти НУВГП попри карантин продовжують навчатися. В онлайн-режимі проходять лекційні, практичні та лабораторні заняття в Hangouts meet, Zoom, Telegram чи іншому комунікаторі.

Електронний журнал та розклад функціонують вже вісім  років. Ніхто не приходить до деканату, щоб записати чи сфотографувати розклад. Для цього створено персональні кабінети студентів, викладачів, кафедр, деканатів, де ведеться облік оцінок, пропусків, формуються відомості заліків та  іспитів. Вимог дотримання розкладу занять на час карантину ніхто не скасовував. Також, 4 роки активно використовується навчальна платформа Moodle, де для кожної навчальної дисципліни створено персональний курс. На курсі викладачі мають можливість розміщувати усі навчальні матеріали; електронні підручники, лекції, методичні рекомендації для виконання практичних і лабораторних робіт. – зазначив Віталій Назарук, директор інформаційно-обчислювального центру НУВГП.

Студентом ННІАКОТ Мирослав Матвійчук розробив мобільний додаток “Мій НУВГП”, який забезпечує доступ до всіх ресурсів університету в будь-кому місці перебування студента чи викладача. Тому НУВГП це “Університет у смартфон”, що є одним з елементів “Держави у смартфон”.

Про це повідомляє прес-служба НУВГП.