Пн. Чер 24th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Від 4 квітня у зоні відчуження триває ліквідація пожеж

З 4 квітня у зоні відчуження тривають заходи з ліквідації пожежі. Всього на території зони відчуження залучено понад 390 осіб та 90 одиниць техніки. Особовий склад ДСНС та лісова охорона ДСП “Північна Пуща” продовжують локалізацію пожеж на території Корогодського та Денисовецького лісництв.

Вже ліквідовано пожежу на території Котовського лісництва. Наразі спостерігається горіння підстилки на дамбі водоймища-охолоджувача, а саме, між дамбою та річкою, що на правому березі Прип’яті.

Основні осередки пожеж знаходяться в районі с. Новий Мир, с. Стара Рудня, с. Кливини та с. Чистогалівка. Спостерігається горіння трав’яного настилу, очерету та лісової підстилки окремими осередками.

В районі с. Чистогалівка через сильні пориви вітру вогонь перекинувся через мінералізовану смугу та автодорогу і, оминувши ділянку рудого лісу, “вийшов” до залізничної станції Янів.

Вживаються всі заходи щодо максимального стримування вогню та недопущення й розповсюдження його руху далі на лісові масиви.

Якщо спостерігати за лівим берегом із мосту, то може скластися враження, що і там наявне задимлення. Проте хочемо ще раз наголосити – на лівому березі річки Прип’ять жодних займань немає.

Про це повідомляє Державне агенство з управління зоною відчуження у соцмережі Facebook.

About Author