Ср. Кві 17th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Від коронавіруса вже одужали 475 осіб

Станом на 3 лютого кількість хворих на вірус корони зросла до 17 205 випадків, з них 361 людей померло. За останні 24 години з’явилося 2829 нових випадків.

Лікарня на 1000 ліжок у столиці провінції Хубей була завершена всього за 10 днів. Друга лікарня на 1500 ліжок відкриється протягом кількох днів, – повідомляють у виданні AP NEWS.

Медичні команди з Народної армії визволення приїхали до міста Ухань, щоб допомогти перевантаженим медичним працівникам та працювати в новій лікарні, що знаходиться в сільській місцевості, далеко від центру міста. Його збірні палати працюють цілодобово і оснащені найсучаснішим медичним обладнанням та вентиляційними системами.

Відсутність лікарняних кімнат змусила хворих людей повертатися додому, що є надзвичайно небезпечним. Створення додаткового простіру у лікарнях має вирішальне значення для зупинки поширення нових інфекцій – зазначив Чжун, провідний китайський епідеміолог.

На відкритті засідання виконавчої ради ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєс заявив, що платформи соціальних медіа, такі як Twitter, Facebook, Tencent і TikTok, “мають вжити заходів для обмеження поширення дезінформації”.

2 лютого одужали 147 хворих, 57 осіб – померло. Як повідомляє Xinhua, повністю одужали і були виписані з китайських лікарень 475 осіб.

Українська мікробіолог Олена Лівінська уточнила, що реальніше померти від грипу, ніж від коронавіруса. До особливої групи ризику входять люди старшого покоління з хронічними захворюваннями.

About Author