Сб. Кві 20th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Внаслідок “пустощів” двох братів у колодязі на Млинівщині стався вибух

На Млинівщині, а саме у селі Малин двоє підлітків граючись, підірвали закинутий колодязь. На щастя, ніхто під час небезпечних ігор, що сталися 2 травня, не постраждав.

Юні “піротехніки” 11-ти та 13-ти років на пасовищі, близько двох тижнів тому, знайшли підозрілий залізний предмет. Його брати кинули до криниці закинутого господарства.

2 травня хлопці згадали про знахідку. У колодязь вкинули скляну півлітрову банку із бензином, а потім почали підпалювати папір та кидати вниз, в результаті чого стався вибух. На, щастя ніхто не постраждав. 

Працівники вибухотехнічного відділу поліції області дістали та вилучили боєприпас, яким виявився артилерійський бронебійний снаряд калібру 75 мм. Він не містив жодних засобів підриву та вибухотехнічних речовин, а в криниці вибухнула газоповітряна суміш парів бензину та кисню.

За цим фактом поліцейські розпочали досудове розслідування. У рамках кримінального провадження встановлюються всі обставини події, зокрема й коло осіб, які могли б володіти інформацією щодо знайденого снаряду.  

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

About Author