Сб. Чер 6th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Водограї у центрі Рівного залишатимуться на карантині

Водограї у центрі Рівного залишатимуться на карантині

Цьогоріч через карантинні обмеження і велику кількість хворих на коронавірусну інфекцію, запуск водограїв у центрі відкладено. Адже біля фонтанів за кінопалацом “Україна” та навпроти готелю “Мир”, під час прогулянок – цілком прогнозовано – скупчуватимуться люди.

Варто зазначити, що обидва фонтани перебувають на балансі “Тресту зеленого господарства”, який і замовляє “Рівнеоблводоканалу” підготовку їх до запуску і включення в роботу. Наразі, як кажуть на обласному водопостачальному підприємстві, жодних листів про початок підготовки до запуску водограїв їм не надходило. Причина тому – карантин.

У період карантину, щоб запобігти масовому скупченню людей під час прогулянок, мова про відкриття фонтанів поки не йде. Гадаю, що це тимчасова вимушена затримка. Переконаний, щойно почнеться послаблення карантину, ми отримаємо відповідний лист від Тресту і запустимо фонтани. – підкреслив Андрій Карауш, директор “Рівнеоблводоканалу”.

До слова, щороку на зиму фахівці “Рівнеоблводоканалу” демонтують і віддають на склад для зберігання автоматику та насосні агрегати до водограїв. Робиться це для того, щоб у зимовий період від перепаду температур ці важливі деталі не зіпсувалися.

Про це повідомляє пресслужба Рівнеоблводоканалу.