Нд. Бер 3rd, 2024

Спецкор

Головні новини України

Вибух на Позняках: демонтаж пошкодженого під’їзду затягнеться

Вибух на Позняках: демонтаж пошкодженого під'їзду затягнеться

Поки не всі власники квартир зуміли потрапити до них, щоб забрати свої речі. Мешканців аварійного під’їзду відселили.

Демонтувати пошкоджений вибухом під’їзд багатоповерхівки на столичних Позняках, де 21 червня стався вибух, швидко не вдасться. Розбирати напівзруйновану секцію будинку можна буде після того, як фахівці розроблять проєкт, йдеться в сюжеті ТСН.

Просто демонтувати його нашвидкоруч неможливо, оскільки це небезпечно. Поруч будинки. Необхідне відповідне проєктне рішення. Ми до цього готові, залучені профільні інститути, – пояснив заступник міського голови Києва Петро Пантелєєв.

Напередодні мешканцям аварійного під’їзду дозволили забрати з уцілілих квартир цінні речі. До осель трьох нижніх поверхів заходили правоохоронці та рятувальники. Власники тамтешніх квартир за допомогою відеозв’язку підказували їм, де шукати важливі для них речі.

Крім документів та грошей, просили врятувати фотографії та пам’ятні предмети. На вищі поверхи правоохоронці і рятувальники не заходили. Кажуть, що це небезпечно.

Нагадаємо, вранці 21 червня у Києві в 10-поверховому житловому будинку по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, стався вибух. За попередніми даними, вибухнула газоповітряна суміш без подальшого горіння.

Внаслідок вибуху сталося руйнування п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів будинку. З початку проведення робіт рятувальники дістали з-під завалів тіла п’ятьох осіб.

About Author