Пн. Тра 27th, 2024

Спецкор

Головні новини України

З 26 червня через Рівненщину курсуватиме потяг “Київ-Львів”

УЗ відновлює залізничне сполучення Києва зі Львовом. Один з потягів (743/744 – Дарниця-Львів) курсуватиме через місто Дубно.

З 26 червня запустять 4 пасажирські поїзди до Львова. Укрзалізниця відновлює рейси поїздів №743 / 744 Дарниця, Київ – Львів, №715 / 716 Київ – Львів, №91 / 92 Київ – Львів і №12 / 11 Львів – Одеса.

Про це повідомив в.о. голови правління УЗ Іван Юрик. За словами керівника компанії, з цієї ж дати поїзди, які раніше курсували через Львів без зупинки для висадки та посадки пасажирів, її відновлять.

З 26 червня відновлюємо рейси Інтерсіті+ та нічних поїздів до Львова. Купити квитки можна буде вже сьогодні після 11 години. З завтрашнього дня відновлюємо і приміський рух у Львівській області. Перелік 18 електричок дивіться на сайті регіональної філії, – зазначив Іван Юрик.

Також він повідомив, що через стихію і погодні умови на Прикарпатті УЗ припиняє курсування чотирьох приміських поїздів, ще трьох – завтра, 25 червня.

В УЗ заявляють, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку до і після рейсу. Також посилена обробка постільної білизни під час прання. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд. Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні надіти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал і при посадці у вагон.

About Author