Ср. Гру 8th, 2021

Спецкор

Головні новини України

З понеділка ремонтуватимуть водогін “Горбаків-Рівне”

​​З понеділка, 6 липня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт можлива подача води з пониженим тиском для мешканців північно-східної частини міста.

Водозабірний майданчик “Горбаків” забезпечує близько половини від загального об’єму водопостачаня м. Рівне.
Воданасосною станцією подається з с. Горбаків в РЧВ ВНС “Київська” та РЧВ ВНС “Новий Двір” м. Рівне по двох водогонах завдовжки близько 22 км кожен.

На даний час водогони в окремих місцях повністю замортизовані та потребують ремонтів. А найбільш аварійні ділянки – заміни. Лише за першу половину 2020 року спеціалістами “Рівнеоблводоканалу” вже було ліквідовано понад два десятки пошкоджень.

До слова, водогін “Горбаків-Рівне” збудовано у 1980 році (діаметром 700мм) та у 1989 році (діаметром 800мм) зі сталевих труб та експлуатуються вже більше 30 років.

Відтак для забезпечення безперебійного водопостачання в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду керівництвом підприємства прийняло рішення замінити частину проблемних ділянок водогону.

Складність робіт полягає ще й в тому, що водогін на даний час залитий водою. Причиною цьому є велика кількість опадів, що випали останнім часом. Тому про терміни робіт наразі говорити важко. На підприємстві також наголошують, з огляду на масштабність та складність робіт, не виключено, що певний час можлива подача води з пониженим тиском для споживачів північно-східної частини міста. – зазначають у пресслужбі Рівнеоблводоканалу.

На весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвіз чистої питної води за заявками споживачів. Замовлення можна зробити за телефоном 26-74-44.

Про це інформує пресслужба Рівнеоблводоканалу.