Пн. Січ 24th, 2022

Спецкор

Головні новини України

Заступника міського голови Рівного звинувачують у “піарі на демонтажах”

Сам Віталій Герман стверджує, що виконавчим органам місцевих рад просто не вистачає повноважень.

Пост із критикою діяльності виконавчих органів Рівнеради, якою зокрема займається заступник Володимира Хомка, з’явився в одному з Рівненських пабліків у Фейсбук. Дописувач розкритикував вибірковий демонтаж металивих гаражів та рекламних конструкцій. У той же час, міська влада, на думку дописувача, ігнорує незаконне зведення балконів, зокрема в житловому будинку по вулиці Парковій, 2.

Підхід Віталія Германа, на думку дописувача, “вибірковий та несправедливий” і “говорить про те, що метою є зовсім не наведення порядку в місті”. Основна мета такої діяльності “є звичайною показухою та нічим іншим, як дешевим піаром”, вважає дописувач.

Скріншот із пабліку РОВНО/РІВНЕ

Мешканці вулиці Паркової підтверджують, що у дворах будинку постійно проводять якісь демонтажі. Але будівництво балкону-монстра і далі продовжується без проблем.

Згідно із коментарем Віталія Германа, справа щодо згаданого балкону наразі перебуває у суді. Тому заступник Володимира Хомка відхрестився від вирішення даного питання.

Виконавчим органам міських рад не надані повноваження у сфері правосуддя, – пише Герман.

Варто зауважити, що активізацію щодо упорядкування міського простору в останні місяці активно пов’язують із наближенням місцевих виборів, як відбудуться восени.