Чт. Жов 28th, 2021

Спецкор

Головні новини України

1,200 гривень коштують захисні маски на Рівненщині

Зараз на Рівненщині дешевше купити кілограм червоної ікри, ніж пакування масок. Ціна на медичні маски сягає 1200 гривень за пакування. У Києві ціни місцями стрибають до 2400 грн.

Сьогодні потрапив в Novus на : вулиці Здолбунівська, 7Г. Їхав до друзів на день народження, хотів купити солодощі . Побачив цікавий стенд і заціпінів. Медичні маски. Ціна 1200 грн. 00 коп !!!!! За 1 пачку. Друзі попросили перенести пост в публікацію. Щоб привернути увагу Антимонопольного комітету України. Робимо ставки чи буде якась реакція хлопців з Комітету ? – пише у мережі Facebook, житель Здолбунів Юрій Бауман.

До слова, питання щодо виділення коштів на засоби проти коронавірусу обласні депутати розглянуть 18 березня. На боротьбу планується виділити 1,7 мілійонів гривень.

Зараз приблизна вартість однієї медичної маски складає 24 гривні. Ще до карантину медична маска коштувала від 1 до 5 грн за штуку.

Нагадаємо, що під час звернення до українців Зеленський наголосив, що маски та дезінфектори будуть на полицях аптек у достатній кількості та за доступною ціною.

Про це повідомляють telegram-канали “24 канал” та “0362.ua”.