Нд. Кві 21st, 2024

Спецкор

Головні новини України

Конкурсна комісія обрала нового керівника рівненської обласної стоматполіклініки

Конкурсна комісія обрала нового керівника рівненської обласної стоматполіклініки

Про результати конкурсу повідомили сьогодні на сайті Рівненської обласної ради.

Члени постійної діючої конкурсної комісії, яка обирає керівників обласних комунальних закладів охорони здоров’я комісії визначалися з кандидатом на посаду директора комунального підприємства “Рівненська обласна стоматологічна поліклініка” Рівненської обласної ради.

Відповідні документи до виконавчого апарату ради надійшли лише від одного претендента – Валентини Сухляк, яка три роки очолювала заклад.

На своєму першому засіданні члени комісії перевірили надані Валентиною Сухляк документи, і, не маючи зауважень, допустили її до участі в конкурсі.

Під час другого засідання відбулася співбесіда, під час якої претендент на посаду директора обласної стоматполіклініки прозвітувала про роботу, акцентувала увагу на здобутках та проблемах в умовах медичної реформи, представила бачення майбутнього підприємства.

У підсумку, всі сім присутніх членів конкурсної комісії визнали Валентину Сухляк переможцем конкурсу, який відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1094. Відповідний проєкт рішення буде винесено на розгляд сесії обласної ради 21 серпня, де депутати мають визначити термін, на який голова обласної ради повинен підписати контракт з Валентиною Сухляк.

About Author