Чт. Чер 8th, 2023

Спецкор

Головні новини України

У 7 лікарнях Рівненщини оновлять приймальні відділення

У рамках програми “Велике будівництво” на Рівненщині модернізують приймальні відділення у 7 лікарнях. Відтак, заплановано реконструкції приймалень у обласній клінічній і центральній міських лікарнях у Рівному, Дубенській міській лікарні, ЦРЛ у Рокитному, Володимирці, Сарнах та Березному.

Під час робочої поїздки у Березнівський район Віталій Коваль ознайомився з роботою центральної районної лікарні. Цей заклад також отримає сучасну приймальню у рамках проєкту “Велике будівництво”.

Березнівська ЦРЛ визначена як опорний заклад з надання вторинної медичної допомоги. Зараз тут завершують розробляти проєкт документації, на черзі – експертиза. І вже наприкінці липня можна буде приступати до будівельних робіт. Плануємо, що модернізовані приймальні відділення запрацюють з жовтня 2020 року, – зазначає Віталій Коваль.

До слова, усі 7 приймальних відділення будуть оснащені за єдиними стандартами та забезпечені новітнім медичним обладнанням. За державні кошти у закладах буде створено якісні умови для лікування пацієнтів.

Про це інформує пресслужба Рівненської ОДА.