Ср. Тра 12th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Два театри з Рівного беруть участь у конкурсі “ТЕАТР.NET”

Відразу два рівненських аматорських театральних колектива беруть участь у першому театральному інтернет-конкурс “ТЕАТР.NET”. Народний молодіжний театр “Від Ліхтаря” представляє на ньому вистава “451º за Фаренгейтом”. А Народний молодіжний театр показує драму “Люди – не собаки, собаки – теж люди”. Голосування розпочалося 10 травня о 12:00 і триватиме до 20 травня 12:00.

Інтернет-конкурс “ТЕАТР.NET” це дистанційний конкурс театральних колективів та режисерів. Конкурс проходить у  рамках культурно-мистецького проекту “Theatre Day Fest” та фестивалю українського аматорського театру “День театру”. Його засновником є ГО ТК “Модус-Ніка” (м. Київ).

Рівняни будуть змагатися у номінації “Аматорський театр” за “Приз глядацьких симпатій”. Всього у номінації змагаються 46 вистав із різних міст України, а також з Фінляндії, Ізраїлю та Угорщини. Рівняни виступають під номером 12 та 34.

Отже, під номером 12 змагається Народний молодіжний театр “Від Ліхтаря”. Колектив представляє виставу “451º за Фаренгейтом”. Вона створена за мотивами однойменного роману Рея Бредбері. Художнім кері вником та режисером драми-фензезі є Артем Вишневський.

Під номером 34 змагається Народний молодіжний театр із драмою “Люди – не собаки, собаки – теж люди”. Художнім керівником театру є Едуард Древицький.   

Ми маємо номер 34! А подивитися можна всі вистави. Звертаюся до шанувальників театру Атталії Гаврюшенко міського палацу культури “Текстильник “: віддайте свій голос за нашу виставу “Люди не собаки, собаки теж люди ” за мотивами повісті К. Сергієнка ” До побачення, Яр “, для нас це дуже важливо! Дякую за розуміння! – звертається до глядачів Олена Гордійчук, режисерка вистави.

Про це повідомляє “ТЕАТР.NET”.