Голова Рівненської ОДА звернувся до Порошенка, Авакова та Луценка через “справу Шустика”

Опубліковано: 8 Червня 2017

Сьогодні, у четвер 8 червня, Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко повідомив, що звернувся до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням провести службове розслідування за фактом ймовірного перевищення повноважень співробітниками УЗЕ у справі про затримання Головного лікаря Рівненського діагностичного центру Романа Шустика.

На своїй сторінці у соціальній мережі очільник ОДА зокрема зазначив: «Переконаний, що такими справами, як «затримання» Романа Шустика підривається авторитет не лише Національної поліції, але й всієї державної влади.
Співробітники УЗЕ Нацполіції не навели жодного доказу причетності Романа Шустика до отримання хабара. Та і сам процес «вчинення злочину» викликає більше запитань, ніж відповідей.
Тому сьогодні звернувся до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням провести службове розслідування за фактом ймовірного перевищення повноважень співробітниками УЗЕ.
В разі підтвердження інформації про перевищення повноважень – притягнути до відповідальності організаторів та виконавців даного «затримання», зняти усі звинувачення з Романа Шустика, а саме розслідування зробити публічним та прозорим».Голова Рівненської ОДА звернувся до Порошенка, Авакова та Луценка через "справу Шустика"

Олексій Самчук

Читати наступну статтю

На Рівненщині розбився планер. Є загиблі

Сб Чер 10 , 2017
Унаслідок падіння авіа планера на летовищі у Гощанському районі загинуло двоє рівнян 50-ти та 25-ти років.
На Рівненщині розбився планер. Є загиблі