Вт. Лип 14th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Голова Рівненської ОДА звернувся до Порошенка, Авакова та Луценка через “справу Шустика”

Голова Рівненської ОДА звернувся до Порошенка, Авакова та Луценка через "справу Шустика"

Сьогодні, у четвер 8 червня, Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко повідомив, що звернувся до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням провести службове розслідування за фактом ймовірного перевищення повноважень співробітниками УЗЕ у справі про затримання Головного лікаря Рівненського діагностичного центру Романа Шустика.

На своїй сторінці у соціальній мережі очільник ОДА зокрема зазначив: «Переконаний, що такими справами, як «затримання» Романа Шустика підривається авторитет не лише Національної поліції, але й всієї державної влади.
Співробітники УЗЕ Нацполіції не навели жодного доказу причетності Романа Шустика до отримання хабара. Та і сам процес «вчинення злочину» викликає більше запитань, ніж відповідей.
Тому сьогодні звернувся до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням провести службове розслідування за фактом ймовірного перевищення повноважень співробітниками УЗЕ.
В разі підтвердження інформації про перевищення повноважень – притягнути до відповідальності організаторів та виконавців даного «затримання», зняти усі звинувачення з Романа Шустика, а саме розслідування зробити публічним та прозорим».Голова Рівненської ОДА звернувся до Порошенка, Авакова та Луценка через "справу Шустика"