Пт. Лип 19th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Грип А вже на Рівненщині

Пресслужба Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України повідомляє про виявлення на Рівненщині РНК вірусу грипу А.

Наразі двоє рівнян перебувають у важкому стані у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. Слід зазначити, що хворі проти грипу щеплені не були.

У поточному епідемічному сезоні наприкінці січня – лютого очікується активізація епідпроцесу із захворюванням на грип та інші ГРІ. Найкращий захист від грипу – це щорічна вакцинація. Імунізація зменшує ймовірність захворіти на грип і ризик серйозних ускладнень, госпіталізації та смерті від захворювання. – наголошують у пресслужбі Рівненського обласного лабораторного центру.

За минулий тиждень на Рівненщині зафіксовано 4071 випадок захворювань на гострі респіраторні інфекції (ГРІ), 70% хворих становлять діти.

Захворюваність не перевищила епідемічний поріг у жодному районі (місті) області. Зниження захворюваності характерне для періоду новорічних свят. Проте із закінченням шкільних канікул прогнозується зростання захворюваності на грип та інші ГРІ.

About Author