Пт. Вер 22nd, 2023

Спецкор

Головні новини України

Хомко проінспектував реконструкцію ЗОШ №26

Сьогодні, 7 травня, Володимир Хомко побував на території школи №26, міста Рівного. Мер проінспектував виконання робіт з капітального ремонту та утеплення НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа” №26. Також спільно із освітянами зустрівся із виконавцями робіт із реконструкції.

Це проект НЕФКО-2 – для нас дуже важливий. Роботи по цьому навчальному закладі практично завершені та виконанні дуже якісно. Фірма “Рівнеспецбуд” виграла тендер в чесній боротьбі. Тому по НЕФКО-3 вже документи готові – чекаємо із Скандинавської сторони підтвердження, утеплимо ще на 5-6 мільйонів євро шкіл. Ефект буде колосальний, це скорочення витрат тепла та скорочення витрат коштів. У 26-й школі відремонтовано спортзал, замінено всі вікна, двері, покрівлю, штучне спортивне поле. Школа велика і перспективна. Поряд будується новий мікрорайон і буде маса дітей. Загальна вартість робіт 22 мільйони гривень – сказав Володимир Хомко.

Нагадаємо, що робота з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією розпочалася ще влітку 2015 року, два роки тривала підготовка документів та погодження із міністерством фінансів. Місту вже вдалося реалізувати спільно з НЕФКО проект з впровадження енергозберігаючих заходів (НЕФКО-1: ЗОШ № 18, 27). Це дало суттєвий результат значної економії коштів на енергоносіях, покращився температурний режим у приміщеннях, що створило комфортніші умови для перебування учнів та працівників закладів.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради та її виконавчого комітету у соцмережі Facebook.

About Author