Пн. Чер 5th, 2023

Спецкор

Головні новини України

В Костополі урочисто відкрили Школу юних лісників

Учні Костопільської ЗОШ №8 сьогодні офіційно отримали посвідчення юних лісівників. Ідея створення Школи юних лісників виникла ще минулоріч.

Про ініціативу створення учнівського лісництва та Школи юних лісників на базі ДП “Костопільський лісгосп” повідомлялося ще під час започаткування Парку Небесної Сотні в Костополі. На урочистий захід, присвячений створенню Костопільського учнівського лісництва “Полісся”, зібралися школярі, їхні батьки та вчителі.

Костопільські учні стали юними лісівниками
Члени Костопільського учнівського лісництва “Полісся” та вручення перших посвідчень

Школярам урочисто вручили посвідчення юних лісівників. На вручення завітали представники “Костопільського лісгоспу”, зокрема керівник підприємства Олександр Мелещук.

– Ми всіляко підтримуємо ідеї молоді та школярів більше дізнаватися про ліс, адже це виховує правильне розуміння процесів, які відбуваються в лісовому господарстві, підвищує їхній рівень екологічної культури, – уже раніше заявляв Олександр Мелещук

Також на урочистість завітав Микола Карп’юк, який після звільнення з російського полону активно сприяє учнівським та молодіжним ініціативам.

Директор лісгоспу Олександр Олександрович Мелещук та Микола Андронович Карп’юк спільно вручили дітям ноутбук для потреб Школи юних лісників.