Сб. Кві 20th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Кроноспан втретє переніс судове засідання у Рівному

Сьогодні, 25 червня, у Рівному мало пройти слухання справи ініційованої Кроноспаном проте Екоклубу Рівного. Проте його втретє перенесено. За клопотанням ТОВ “Технопривід Інвест Груп”, через складну ситуацію з коронавірусом, засідання призначено на 5 серпня.

Ми розраховували на те, що сьогодні врешті розпочнеться слухання по суті. Адже позивач навсібіч оголошував про намір захищати свою ділову репутацію, що ніби-то постраждала через критику активістів. Утім, засідання переноситься вже втретє, хоча опоненти можуть скористатися можливістю відеозв’язку, – коментує Віталій Кітовський, захисник Екоклубу в суді.

Окрім флешмобу у соцмережах #ЙдуДоСуду, біля будівлі Господарського суду, вчора зібралося близько 20-ти прихильників Екоклубу та представників громади с. Городок.

До слова, саме у Городку будується цей деревообробний завод. Активісти розташували близько 50 пар взуття біля входу, аби показати, що громадськість слідкує за процесом, навіть якщо через карантинні обмеження не може бути присутньою у судовій залі.

Дякуємо усім, хто підтримує Екоклуб у соцмережах та приєднався до акції із взуттям біля суду, а це близько 80 осіб. Це надихає ще впевненіше відстоювати право громади на безпечне довкілля, – говорить Оксана Мар’юк, юрисконсультка Екоклубу.

Про це інформує редакція газети “7 днів”.

About Author