Сб. Кві 20th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Мешканці Рівненщини задекларували майже 370 млн грн доходів за 2019 рік

Станом на середину березня поточного року жителі Рівненщини подали до податкової служби 2319 декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області.

Із загальної кількості поданих декларацій 38% – на отримання податкової знижки.

Всього жителі краю задекларували 368,3 млн грн доходів. Сума  нарахованих податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб становить 5,8 млн грн та з військового збору – 1,2 млн грн.

Найчастіше громадяни декларують доходи у вигляді спадщини, від продажу рухомого та нерухомого майна, а також доходи від надання майна в оренду.

Податківці звертають увагу громадян, що термін подання  декларації про майновий стан і доходи продовжено до 1 липня 2020 року, відповідно термін сплати зобов’язань за такою декларацією – до 1 жовтня поточного року.

В ДПС також пропонують для спрощення процедури подання декларації користуватись сервісом автоматичного заповнення декларації про майновий стан і доходи в Електронному кабінеті платника. Наразі 20% жителів Рівненщини вже скористались цим сервісом та подали декларацію про майновий стан і доходи в електронному  вигляді. Такий формат звітування на сьогодні є дуже актуальним, адже на період карантинних заходів попередить інфікування та  поширення вірусних інфекцій.

About Author