Мешканці Рівненщини задекларували майже 370 млн грн доходів за 2019 рік

Опубліковано: 23 Березня 2020

Станом на середину березня поточного року жителі Рівненщини подали до податкової служби 2319 декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області.

Із загальної кількості поданих декларацій 38% – на отримання податкової знижки.

Всього жителі краю задекларували 368,3 млн грн доходів. Сума  нарахованих податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб становить 5,8 млн грн та з військового збору – 1,2 млн грн.

Найчастіше громадяни декларують доходи у вигляді спадщини, від продажу рухомого та нерухомого майна, а також доходи від надання майна в оренду.

Податківці звертають увагу громадян, що термін подання  декларації про майновий стан і доходи продовжено до 1 липня 2020 року, відповідно термін сплати зобов’язань за такою декларацією – до 1 жовтня поточного року.

В ДПС також пропонують для спрощення процедури подання декларації користуватись сервісом автоматичного заповнення декларації про майновий стан і доходи в Електронному кабінеті платника. Наразі 20% жителів Рівненщини вже скористались цим сервісом та подали декларацію про майновий стан і доходи в електронному  вигляді. Такий формат звітування на сьогодні є дуже актуальним, адже на період карантинних заходів попередить інфікування та  поширення вірусних інфекцій.

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

На Рівненщині чоловік загинув під колесами тепловоза

Пн Бер 23 , 2020
Повідомлення про трагічний випадок на території місцевого заводу надійшло до поліції 22 березня о першій ночі
На Рівненщині чоловік загинув під колесами тепловоза