Нд. Чер 7th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

На Рівненщині одного з керівників поліції судитимуть за хабар у 38 тис. грн

На Рівненщині одного з керівників поліції судитимуть за хабар у 38 тис. грн

Прокуратура Рівненської області 25 березня 2020 року затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника одного з відділів поліції в області за фактом одержання 39 тис грн неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За версією слідства, яке здійснювалось територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління СБУ в Рівненській області, вказана службова особа, ймовірно, одержала від громадянина зазначені кошти, за що обіцяла вплинути на прийняття рішення прокурором місцевої прокуратури щодо не ініціювання притягнення його до адміністративної відповідальності за допущені порушення при поданні декларації про майновий стан особи, як службовця органу місцевого самоврядування.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.