Пн. Гру 11th, 2023

Спецкор

Головні новини України

Пожежі у зоні відчуження продовжують ліквідовувати

Станом на 18:00, 21 квітня, у зоні відчуження продовжується боротьба із лісовими пожежами. Підрозділи ДСНС та працівники лісових пожежних станцій ДСП “Північна Пуща” продовжують локалізацію пожеж на території Луб’янського, Дитятківського, Денисовицького, Корогодського, Котовського та Паришівського лісництв.

Основні осередки пожеж знаходяться в районі с.Буряківка, с.Розсоха та с.Крива Гора. Також у районі с.Буряківка та с.Розсоха спостерігається інтенсивне тління. В районі с.Чапаєвка та смт.Поліське димлять торфовища.

Наразі, вживаються всі можливі заходи щодо максимального пролиття окремих осередків тління трав’яного настилу, пеньків, лісової підстилки та залишків деревини з метою запобігання виникненню пожеж та недопущення нових. Для здійснення скидання вогнегасних речовин до осередків місць тління задіяно три гелікоптери та залучено важку інженерну техніку. – зазначають у пресслужбі Державного агенства України з управління зоною відчуження.

У зоні відчуження здійснюється посилений моніторинг обстановки за різними напрямками та забезпечується своєчасне залучення пожежно-рятувальних підрозділів у разі необхідності.

До гасіння пожеж залучено 1331 чоловік та 297 одиниць техніки. В тому числі 3 вертольоти, якими 20 квітня здійснено 93 скидів – 186 тонн води.

Загрози об’єкту “Укриття”, сховищу радіоактивних відходів та іншим критичним об’єктам зони відчуження немає. Радіаційна ситуація знаходиться під контролем.

Про це повідомляє пресслужба Державного агенства України з управління зоною відчуження у соцмережі Facebook.

About Author