Вт. Жов 19th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 24 січня

Починаючи з 3 до 24 січня 2020 року майбутні абітурієнти Рівненщини можуть зареєструватися для участі в пробному ЗНО-2020.

У прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти  звертають увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. А також у день проведення пробного тестування кожен зареєстрований може скласти тест тільки з одного предмета.

Пробне ЗНО-2020 відбудеться:

  • 21 березня – з української мови й літератури;
  • 28 березня – з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Під час проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання майбутній абітурієнт зможе:

  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти свій час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень, дізнавшись правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час.

Вартість участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні для жителів Рівненщини складає 150 гривень. Зареєструватись для його прохолдження можна на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.