Пн. Жов 3rd, 2022

Спецкор

Головні новини України

Рівненські “Слуги народу” прокоментували криваві події в Березному

В мережі опублікували офіційну заяву обласної організації партії “Слуга Народу” щодо подій в місті Березне учора, 23 червня.

Представники “Слуги народу” в парламенті від Рівненщини поширили в допис з офіційною позицією партійців. В ньому, зокрема, розкритикували приїзд Іллі Киви до Березного.

З огляду на чітку проросійську риторику, заперечення та невизнання російської агресії на Сході України та анексію Криму, висловлювання про те, що на Сході України громадянський конфлікт, а не війна, чисельні вояжі членів цієї фракції до країни агресора – запрошення таких політиків і позиціювання їх як своїх партнерів є неприпустимим членам нашої організації. Ми – край, де слово “патріотизм” має зміст та значення і співпраця з тими, хто зневажає наші національні цінності є ганебною та неприйнятною для нас, – заявили в “Слуги народу”.

Нагадаємо, протести в Березному, що переросли в сутички поліції та мітингарів, відбулися через приїзд до міста проросійського політика Іллі Киви та відкриття ним місцевого осередку припартійної для ОПЗЖ організації “Патріоти за життя”. Киву супроводжували “тітушки” – спортивні молодики, яких централізовано привезли із Києва під виглядом охорони, та яким обіцяли платит від 400 до 1500 гривень.

В ході сутичок в Березному постраждав керівник патрульної служби Рівного Сергій Мерчук, 15 осіб затримали.