Чт. Лис 30th, 2023

Спецкор

Головні новини України

Рівненську дорогу до “Таємничих підземель” освітлюватимуть вказівники

Сучасні вказівники з освітленням незабаром з’являться при в’їздах у місто Рівне. Вони вказуватимуть напрям до туристичного об’єкта, який створюють за грант ЄС. А саме скеровуватимуть мандрівців до “Таємничих підземель Рівного”, у парку імені Шевченка.

Відповідне розпорядження вже підписав, очільник міста Володимир Хомко. Один з них заплановано розташувати на вулиці Київській біля зупинки “Зоопарк”, інший встановлять на вулиці Січових Стрільців біля будинку №29-А.

Арки ймовірно будуть цегляними. Висота їх наразі ще невідома. Зараз шукають майстрів, що втілять вказівники, згідно кошторису проекту. Орієнтовно їх встановлять вже наприкінці весни. Адже влітку планують відкрити туристичний об’єкт “Таємничі підземелля Рівного” у парку Шевченка.

Хочемо, щоб це було схоже на такий ніби вхід, як арочний прохід, схожий на те, що ми розкопали, щоб це був такий елемент конструкції. Тобто щоб була якась площина, де можна, наприклад, вивісити години роботи, напрямок руху, скільки кілометрів, як це називається. Але хочемо, щоб це було якось стилізовано, щоб це не було просто як білборд, чи вказівник, чи як дошка. – розповів Олесь Лопачук, менеджер з комунікацій проекту.

Про це повідомляє “Радіотрек”.

About Author